In het centrum van Nijmegen staat in een prachtig karakteristiek pand dit 3-kamerappartement (op de 2e en 3e verdieping) te koop! De woning is in 2019 volledig gerenoveerd, maar beschikt ook over mooie oude elementen, zoals een sierlijst, authentieke deuren en houten balken.
Indeling
In de onderbouw/het souterrain heb je de beschikking over een gezamenlijke ruimte waarin je je fiets(en) kunt plaatsen. De voordeur geeft toegang tot een gezamenlijke hal met trapopgang richting de 2e verdieping.
Je betreedt het appartement in een kleine hal met een opstapje richting een deur. Daarachter ligt rechts de woonkamer en links de open keuken. Tussen de woonkamer en open keuken bevinden zich de trapopgang, een trapkast en het moderne toilet (voorzien van mooie authentieke deuren).
De woonkamer van ca. 12 m² ziet er bijzonder sfeervol uit: is voorzien van een glad gestukt plafond met fraaie sierlijst, mooie laminaatvloer en een hoog raam waardoor je prachtig uitkijkt op de gezellige Burchtstraat.
In 2019 kreeg de woning een nieuwe keuken. De moderne hout-look keuken is voorzien van inbouwapparatuur van het merk Constructa: een koelkast, combimagnetron, elektrische kookplaat en RVS afzuigkap. Doordat de keuken beschikt over bovenkasten is er voldoende ruimte voor al je keukenspullen. Onder de keuken kun je je wasmachine plaatsen (aansluiting aanwezig). De open keuken heeft een oppervlakte van ruim 9 m², biedt voldoende ruimte voor een eettafel met stoelen. Door het grote keukenraam kijk je uit op een mooie oude binnenplaats.
Via de kleine overloop op de bovenste verdieping bereik je middels authentieke deuren twee slaapkamers en de volledig betegelde badkamer die is voorzien van een douche.
Beide slaapkamers (van ca. 12 m² en 8 m²) zijn mooi afgewerkt met glad stucwerk en een fraaie laminaatvloer. Een van de slaapkamers beschikt over een fraai houten wastafelmeubel, schuin plafond met houten balk en groot dakraam. De andere kamer is voorzien van een grote lichtstraat en kleine raampartij.
Locatie
De woning is gelegen in het centrum van Nijmegen. Hoewel de Burchtstraat een brede straat is met vele winkels en eetgelegenheden, is het er ’s avonds relatief rustig. Je hebt hier alle wenselijke voorzieningen binnen handbereik, terwijl je je ook vlakbij de natuur bevindt. Het Valkhofpark en Hunnerpark liggen op steenworp afstand. De Waal en het daaraan grenzende Natuurreservaat liggen op maar een paar honderd meter afstand. Hier kun je heerlijk wandelen richting de kleinere plaatsen grenzend aan de stad. Nijmegen is gunstig gelegen ten opzichte van diverse uitvalswegen, waarover je andere Nederlandse steden en Duitsland bereikt.
Bijzonderheden
– Mooi afgewerkt appartement
– Gelegen op 2e en 3e verdieping
– In prachtig karakteristiek pand
– In het centrum, maar toch relatief rustige omgeving
– 2019: hele woning gerenoveerd
– Mooie oude elementen, zoals sierlijst, authentieke deuren en houten balken
– Gezamenlijke entree
– 1e verdieping: kleine hal, woonkamer, open keuken, toilet en trapkast
– 2e verdieping: overloop, 2 slaapkamers en badkamer
– Souterrain: gezamenlijke fietsruimte
Meer weten over deze woning?
Wordt de Burchtstraat 79C jouw nieuwe thuis? Dit centraal gelegen 3-kamer appartement is in 2019 volledig gerenoveerd, maar biedt toch ook mooie authentieke elementen. Kom snel langs voor een rondleiding, we laten je deze woning heel graag zien!
Ben je benieuwd…
* hoe je een slimmere koper wordt;
* en zo andere kopers een stap voor bent;
* hoe je handiger zoekt naar jouw perfecte woning;
* hoe wij ook de woningen voor je vinden die nog niet op Funda staan;
* hoe wij het mogelijk maken om te kopen zonder voorbehoud van financiering?
Neem contact met ons op voor een oriënterend gesprek. We vertellen je graag over onze aanpak, zonder verdere verplichtingen.