In een karakteristiek pand aan het randje van het Spijkerkwartier in Arnhem ligt deze sfeervolle benedenwoning met verrassend veel ruimte, een moderne afwerking gecombineerd met mooie details uit de bouwperiode, een fijne veranda en een grote, gezamenlijke achtertuin. Wát een lekker huis, op een hele prettige en praktische plek: op loopafstand van de stad en op even fietsen van het Sonsbeekpark en de uiterwaarden van de Rijn.
Wil je al even binnen kijken? Dat kan op de site van Open makelaars. Ga naar Media en dan naar Virtuele tour.
Indeling
Via de voordeur met klassiek smeedwerk kom je binnen in een portaal en dan in de hal met links daarvan de woonkamer, rechts de wc en de trap naar het souterrain en aan het eind van de hal de keuken. De woonkamer, inclusief aangrenzende eetkamer, is 10,5 meter diep en bijna 4 meter breed. Er ligt een eikenhouten vloer die in februari 2020 nog opnieuw is bewerkt. Alle wanden zijn gestuukt en wit gesaust. Het geeft de ruimte een mooie, rustige sfeer en een naturel stijl die makkelijk combineert met jouw eigen smaak. Aan de voorkant heeft de kamer een groot raam, achter een glazen pui met openslaande deuren naar de veranda. Die loopt over de hele breedte van het pand (bijna 7 meter) en is ca. 3 meter diep. Dit is een heerlijke buitenplek, die met een trap uitkomt in de grote gedeelde achtertuin. Er is vanaf ’s ochtends vroeg zon.
De ruime, besloten keuken is ingericht met lichtgrijze kasten en uitgerust met een los staand 5-pits fornuis met elektrische oven van SMEG, koelkast en vaatwasser. In de keuken en de hal ligt de originele vloer van zwarte en witte tegeltjes.
In het souterrain zijn vier (slaap)kamers, van resp. 13, 13, 11 en 10 m2. Alle vier de kamers hebben een raam en dus daglicht en op alle kamers ligt laminaat, net als op de overloop.
De badkamer is in 2019 volledig vernieuwd en is modern en comfortabel, met een ruime inloopdouche en een op maat gemaakte kastenwand met twee wastafels. De ruimte is betegeld in zandkleur en betongrijs.
Verder is er op deze verdieping nog een waskamer/berging, die ook in 2019 is gerenoveerd. Toen is ook de kastenwand op een van de slaapkamers gebouwd.
Locatie
De Rietgrachtstraat ligt in het Boulevardkwartier, aan de rand van het Spijkerkwartier. In de straat en de wijk staan voornamelijk karakteristieke stadspanden uit de late 19e en vroege 20e eeuw. De wijk heeft allure en is levendig en bruisend, met detailhandel, cafés en restaurants, kunstgalerieën en een theater. De gezellige Steenstraat en het centrum van Arnhem zijn om de hoek. Ook Park Musis en het Thialf-terrein zijn dichtbij. NS station Velperpoort ligt op loop-/fietsafstand en de snelwegen in de regio zijn snel te bereiken.
Bijzonderheden
– Sfeervolle benedenwoning op leuke plek
– Ruime, lichte woonkamer
– Aangrenzende veranda
– Vier slaapkamers
– Nieuwe badkamer
– Diepe achtertuin
– Op loopafstand van het centrum
Meer weten over deze woning?
Deze benedenwoning heeft veel om voor te vallen: ruimte, rust, sfeer en nog veel meer, dat je het best ontdekt tijdens een bezichtiging. Met vier slaapkamers is er ruimte voor een heel gezin, maar ook andere huishoudens zullen zich hier in no time thuis voelen. Bel ons vandaag nog en maak een afspraak! We leiden je met plezier rond.
Ben je benieuwd…
* hoe je een slimmere koper wordt;
* en zo andere kopers een stap voor bent;
* hoe je handiger zoekt naar jouw perfecte woning;
* hoe wij ook de woningen voor je vinden die nog niet op Funda staan;
* hoe wij het mogelijk maken om te kopen zonder voorbehoud van financiering?
Neem contact met ons op voor een oriënterend gesprek. We vertellen je graag over onze aanpak, zonder verdere verplichtingen.